mgr Barbara Rode

Magister Filologii Angielskiej, anglista, językoznawca, zoopsycholog, pedagog, dziennikarz, fotograf.
Ukończyła studia doktoranckie z językoznawstwa oraz studia wyższe na Uniwersytecie Torontońskim w Kanadzie w dziedzinie psychologii i uzyskała tytuł Bachelor of Science. Instuktor jazdy konnej z wieloletnim stażem w pracy z końmi. Posiada dyplom ukończenia studiów podyplomowych na SGGW “Pies w społeczeństwie: hodowla i zachowanie.” oraz wiele świadectw i dyplomów ukończonych kursów, seminariów, warsztatów i wykładów w dziedzinie etologii i zoopsychologii.
Właścicielka wielu zwierząt, w tym psów, z wieloletnim doświadczeniem w pracy ze zwierzętami. Zawodowo zajmuje się opieką nad zwierzętami, spacerowaniem z psami, podstawowym szkoleniem psów oraz udzielaniem porad ich właścicielom. Prowadzi warsztaty edukacyjne oraz profesjonalnie fotografuje zwierzęta.
Obecnie doktorantka specjalizująca się w komunikacji wewnątrzgatunkowej psów i międzygatunkowej pies – człowiek. Fascynuje się językami zwierząt - ich różnymi sposobami porozumiewania się. W tej chwili w trakcie prowadzenia eksperymentu badawczego z zakresu zoosemiotyki, w tym rozumienia języka werbalnego człowieka przez psy, sposobach komunikowania się ludzi z psami oraz wpływu określonych ludzkich zachowań na zachowania psów.

Więcej na stronie www.ciekawyswiat.weebly.com

Kursy prowadzone przez tego wykładowcę

Aktualnie brak kursów prowadzonych przez tego wykładowcę