Pozycjonowanie stron internetowych dla początkujących

Pozyskanie wiedzy i umiejętności pozwalających na podstawową analizę strony internetowej oraz odpowiedź na pytanie dlaczego dana strona znajduje się (bądź nie) na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google.

• Pozycjonowanie stron internetowych dla początkujących – kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób, które chcą pogłębić wiedzę na temat działania mechanizmu wyszukiwarki Google.
  • Po ukończonym szkoleniu uczestnicy będą w stanie samodzielnie wypromować swoją stronę na słowa kluczowe, które zostaną prawidłowo zaimplementowane w treści danej strony jak również będą widoczne dla robotów Google.
  • Na szkoleniu uczestnicy poznają podstawowe znaczniki HTML umożliwiające optymalizację strony, budowę linków wewnętrznych jak i zewnętrznych oraz sposób ich pozyskiwania.
  • Zapoznają się również z podstawowymi płatnymi oraz darmowymi  narzędziami  ułatwiającymi codzienną pracę przy pozycjonowaniu.

Uczestnik szkolenia pozna podstawowe metody pracy pozycjonera, które wykorzysta przy weryfikacji Agencji SEO/SEM jeśli będzie potrzebował dokonać wyboru firmy do współpracy przy pozycjonowaniu swojej strony firmowej bądź będzie to pierwszy krok do samodzielnego pozycjonowania strony internetowej.
Dla najwytrwalszych i najbardziej ambitnych będzie to początek nowej drogi w karierze opisywanej przez Tygodnik Polityka jako jeden z dwóch najlepszych zawodów:

Uwaga: Do przeprowadzenia zajęć praktycznych niezbędne są laptopy. Prosimy Uczestników, aby każdy w ramach możliwości wziął ze sobą na zajęcia własny laptop.

14.04.2018 (sobota): 10:00-15:00
15.04.2018 (niedziela): 10:00-15:00