Zapraszamy na bezpłatne warsztaty KARIERA na NOWO w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości!

28 10.2019

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, obecnie w 170 krajach. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i kampanie promocyjne z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.

W tym roku zajęcia w ramach projektu odbędą się także w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Zapraszamy na bezpłatny warsztat KARIERA na NOWO, prowadzony przez współpracującą z UO SGGW dyplomowaną coach Annę Cichowską. Spotkania odbędą się (do wyboru) 21 oraz 22 listopada 2019 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące warsztatu oraz formularz rejestracyjny dostępne są po kliknięciu w poniższe linki:

KARIERA na NOWO - czwartek - 21.11.2019 r.

KARIERA na NOWO - piątek - 22.11.2019 r.