Dzień Otwarty w SGGW

24 01.2018

3 lutego 2018 r. w Centrum Wodnym SGGW od godz. 10 studenci 37 kierunków będą odpowiadać na pytania maturzystów podczas Dnia Otwartego w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Podczas najbliższego dnia otwartego poszczególne wydziały oraz kierunki studiów będą prezentować swoją ofertę na specjalnie przygotowanych stoiskach. Uczniowie szkół średnich będą mieli możliwość porozmawiania bezpośrednio ze studentami oraz nauczycielami akademickimi. To najlepszy sposób, aby z pierwszej ręki dowiedzieć się, jak studiuje się na najlepszej uczelni przyrodniczej w kraju. Uczestnicy otrzymają też informatory oraz dowiedzą się, jakie przedmioty należy wybrać na maturze, by zostać studentem SGGW. Młodzież uzyska pełną informację o kierunkach studiów, wydziałach, zasadach rekrutacji, a także o kursach przygotowawczych organizowanych przez Uniwersytet Otwarty SGGW.

Na Dzień Otwarty w SGGW zapraszamy 3 lutego 2018 roku od godz. 10.00 do Centrum Wodnego SGGW przy ul. Nowoursynowskiej 159.