Kurs wyrównawczy 2017 z chemii, fizyki lub matematyki

18 09.2017

Szanowna Koleżanko – Kolego !

Gratulując dobrej decyzji o rozpoczęciu studiów w SGGW pragniemy zaprosić Cię na kurs wyrównawczy 2017 z chemii, fizyki lub matematyki.

Zdając maturę i dostając się na studia zazwyczaj masz niezłe podstawy z tych przedmiotów, które zdawałeś na maturze. Wśród przedmiotów podstawowych, które będziesz studiował na I roku w SGGW na pewno znajdą się również takie, z których w szkole średniej byłeś słabszy (np. z fizyki, matematyki czy chemii). Niewystarczające podstawy z tych przedmiotów powodują problemy ze zrozumieniem wykładów i ćwiczeń, kłopoty z zaliczeniami i są często przyczyną dużego stresu na I roku.

Aby tego uniknąć zainwestuj – przeznacz 10 dni wakacji na uzupełnienie swojej wiedzy.
18 – 27 września 2017

Uniwersytet Otwarty SGGW zaprasza – nie pożałujesz decyzji!
zapisy: www.uo.sggw.pl
. CHEMIA W PIGUŁCE – KURS WYRÓWNAWCZY - zapisz się na kurs!
. FIZYKA OD ZERA DO NIESKOŃCZONOŚCI – KURS WYRÓWNAWCZY - zapisz się na kurs!
. MATEMATYKA W PIGUŁCE - KURS WYRÓWNAWCZY - zapisz się na kurs!

szczegóły, test wiedzy, darmowy e-learning na: wyrownajpoziom.sggw.pl

UWAGA!

W przypadku wyboru dwóch kursów zniżka 100 zł
W przypadku wyboru trzech kursów zniżka 200 zł

Dla osób spoza Warszawy istnieje możliwość rezerwacji miejsca w akademikach SGGW na czas trwania kursu.
Szczegóły pod numerem telefonu 22 59 310 65.