Kurs zamawiany (grupa otwarta) "Strach i lęk przed hałasem u psów i kotów w Sylwestra"

18 11.2016

Uniwersytet Otwarty SGGW zaprasza na kurs zamawiany na temat opieki nad zwierzętami w Sylwestra pt. "Strach i lęk przed hałasem u psów i kotów w Sylwestra".

Na kursie zostaną omówione mechanizmy lęku i fobii oraz ich przyczyny, z naciskiem na lęk przed hałasem. Zostaną przedstawione zasady pracy z psami i kotami lękliwymi oraz praktyczne metody przygotowujące zwierzęta do tak ciężkiego okresu, jakim jest sylwester. Zaprezentowany zostanie także trening relaksacji zwierzęcia. Na koniec przewidziana jest sesja pytań oraz bezpośrednie konsultacje przypadków.

Kurs odbędzie się we wtorek 13 grudnia o godzinie 17:30.
Cena uczestnictwa: 50zł

Każdy słuchacz otrzyma Dyplom uczestnictwa.

Zapisy pod adresem:

Serdecznie zapraszamy,