Uniwersytet Otwarty SGGW

28 04.2014

Uniwersytet Otwarty SGGW

Zarządzeniem nr 87 Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie z dnia 29 listopada 2013 roku został powołany Uniwersytet Otwarty Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ta forma kształcenia zyskuje coraz większe znaczenie w Polsce. Uniwersytety Otwarte prowadzone są przy Uniwersytecie Łodzkim, Uniwersytecie Gdańskim, Uniwersytecie Przyrodnicznym we Wrocławiu a przede wszystkim, w najszerszym zakresie w Uniwersytecie Warszawskim.

Celem Uniwersytetu Otwartego jest udostępnianie usług edukacyjnych wszystkim osobom chcącym poszerzyć swoją wiedzę niezależnie od wieku czy posiadanego wykształcenia. Uniwersytet Otwarty jest formą kształcenia ustawicznego dla wszystkich osób zainteresowanych pogłębieniem swojej wiedzy i umiejętności.

W praktyce zamierzenia te będą realizowane poprzez odpłatne Kursów z kilku obszarów tematycznych:

1. Przyroda,
  2. Żywność i żywienie,
  3. Człowiek i technika,
  4. Ekonomia i społeczeństwo,
  5. Języki obce.

Pełna oferta Kursów jest dostępna w Internetowym Systemie Obsługi Słuchacza, na stronie www.uo.sggw.pl lub w biurze Uniwersytetu Otwartego (lokalizacja oraz godziny pracy biura UO SGGW)

Kontakt z biurem Uniwersytetu Otwartego: tel. 22 593 10 65, mail: uobiuro@sggw.pl

Znajdź interesujący Cię Kurs i poznawaj świat z SGGW